info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Abena Nipple Balm

Çmimi:2,000.00 L

Balsam për trajtimin dhe rigjenerimin e kokave të gjirit
Tub x 50 ml

Stock: Ka stok

SKU: BAMBO042
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Suitable For

Përshkrimi

Formulim 100% natyral.
I formuluar specifikisht për trajtimin dhe rigjenerimin e kokave të gjirit kur çahen.
Përmban 100% lanolinë.
Zgjedhja e duhur për nënat që ushqejnë me gji.
I sigurt për foshnjen.

Përdorimi

Aplikohet 3-4 herë gjatë ditës nëse është e nevojshme.
Nuk ka nevojë të shpëlahet përpara se të ushqeni fëmijën me gji.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping