info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

A-Derma Hand Cream

Çmimi:L1,200.00

Krem riparues për duart

50 ml

Stock: 4 në stok

SKU: AD026
Përshkrimi

Formulim i pasur me glicerinë, vitaminë E dhe qumësht tërshëre Rhealba.

Zbut dhe hidraton duart dhe riparon lëkurën e dëmtuar të tyre. Nuk e yndyros lëkurën dhe nuk ngjit.

Pa ngjyrues.

Perdorimi

Aplikohet disa herë në ditë. Mund të përdoret nga të gjitha moshat.

Përbërësit

WATER (AQUA) GLYCERIN CETEARYL ALCOHOL DIMETHICONE AVENA SATIVA (OAT) KERNEL FLOUR (AVENA SATIVA KERNEL FLOUR) STEARIC ACID SORBITAN TRIOLEATE TRIMETHYLSILOXYSILICATE TOCOPHERYL ACETATE DIPOTASSIUM PHOSPHATE DISODIUM PHOSPHATE FRAGRANCE (PARFUM) IMIDAZOLIDINYL UREA ETHYLPARABEN SODIUM CETEARYL SULFATE TRIETHANOLAMINE.