info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Orzax Ocean Selenyum 200 mcg

Çmimi:1,550.00 L

Selen, një element me shumë përfitime për organizmin
Kuti x 60 tableta

Stock: Ka stok

SKU: 4498468
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

60 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor që përmban selen në formën e selenometioninës, forma aktive, më e përthithshme se format e tjera të selenit.
Ndër funksionet dhe përfitimet që i sjell seleni organizmit përmendim:
– funksionin normal të tiroides;
– funksionin normal të sistemit imunitar;
– flokë dhe thonj të shëndetshëm.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë në ditë, pas vaktit ushqimor.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Active ingredient
Selenium (200 mcg/tb)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping