info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Selux 400 mg

Çmimi:2,000.00 L

Suplement ushqimor me selen
Kuti x 60 tableta

Stock: Ka stok

SKU: 4497542
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

60 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor me selen në dozën 75 mcg.
Seleni ndihmon në:
– funksionimin normal të tiroides;
– mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ;
– funksionimin normal të sistemit imunitar;
– forcimin e flokëve dhe thonjve.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 tabletë në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

sorbitolo, cellulosa microcristalina, biossido di silico, magnesio stearato, selenio l-metionina

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping