info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Semed 200 mg

Çmimi:1,540.00 L

Suplement ushqimor që përmban selen në dozën 200 mcg
Kuti x 30 tableta

Stock: Ka stok

SKU: 4497639
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor që përmban selen organik në formën e selenometioninës, e cila përthithet lehtësisht nga organizmi.
Mjafton vetëm një tabletë për të plotësuar nevojat ditore me selen.

Përfitimet që sjell për organizmin:
• Redukton anti-TPO dhe përmirëson cilësinë e jetës së pacientëve me Hashimoto.
• Përmirëson cilësinë e jetës dhe ngadalëson përparimin e sëmundjes në pacientët me orbitopati të lehtë të Graves.
• Funksionim normal të gjendrës tiroide.
• Pakëson stresin oksidativ.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni alergjik nga ndonjëri prej përbërësve të këtij formulimi mos e konsumoni këtë suplement ushqimor.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë suplement ushqimor.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 tabletë në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping