info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–20 of 21 results

Ofertë!
-10%

Power of Nature Multi+Multi Kids

Multivitamina për fëmijë 30 tableta të përtypshme
999.90 L 899.91 L -10%
Shtoje në shportë

Splat Medical Herbs Bio-active Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh për kujdes kompleks me bimë medicinale 100ml
540.00 L
Shtoje në shportë

Holle Minis Fruits Bar Banana-Orange 12m+

Copëza frutash për fëmijë mbi 1 vjeç.
650.00 L
Shtoje në shportë

Holle Organic Oats Porridge 6m+ Demeter

Drithëra me tërshërë për fëmijë mbi 6 muaj. 250g.
600.00 L
Shtoje në shportë

Holle Chicken 4m+ Demeter

Pure me pulë për fëmijë mbi 4 muaj. 125g.
350.00 L
Shtoje në shportë

Holle Spaghetti Bolognese 8m+ Demeter

Pure me makarona për fëmijë mbi 10 muaj. 220g.
250.00 L
Shtoje në shportë

Holle Beaf 4m+ Demeter

Pure me mish viçi për fëmijë mbi 4 muaj. 125g.
350.00 L
Shtoje në shportë

Holle Broccoli with Rice 4m+

Pure me oriz dhe brokoli për fëmijë mbi 6 muaj. 190g.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Zucchini, Pumpkin and Potatoes 6m+ Demeter

Pure me kungull, patate dhe kungulleshka për fëmijë mbi 6 muaj.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Mixed Vegetables 6m+ Demeter

Pure me përzjerje perimesh për fëmijë mbi 6 muaj. 190g.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Pumpkin with Rice 4m+ Demeter

Pure me kungull dhe oriz për fëmijë mbi 4 muaj. 190 g.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Pumpkin with Chicken 4m+ Demeter

Pure me kungull dhe mish pule, për fëmijë mbi 4 muaj. 190g .
350.00 L
Shtoje në shportë

Holle Carrots, Patatoes and Beef 4m+ Demeter

Pure me karrota, patate dhe biftek viçi, për fëmijë mbi 4 muaj. 190g.
350.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Neurozan Brain Function

Integrator që rrit performancën mendore. Kuti x 30 tableta.
2,700.00 L 2,430.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnancare Stretch Mark Cream

Krem kundër strijave për përdorim gjatë shtatzënisë 100 ml
1,780.00 L 1,602.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra-D3 2000 IU

Vitaminë D 2000UI (50mcg) 96 tableta
2,499.84 L 2,249.86 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra-D3 1000 IU

Vitaminë D 1000 UI (25 mcg) 96 tableta
1,499.52 L 1,349.57 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Omega 3-6-9

Integrator me omega 3,6 dhe 9 60 kapsula
1,950.00 L 1,755.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellwoman 70+

Multivitamina specifike për femra mbi 70 vjeç 30 tableta
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellwoman Original

Multivitamina specifike për femra 30 tableta
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë