info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Promo Pharma Botanical Mix Olio di Fegato di Merluzzo

Çmimi:1,300.20 L

Suplement ushqimor me omega-3 me origjinë nga mëlçia e merlucit
Paketim x 60 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

60 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Vaji i mëlçisë së merlucit, është burim i omega-3 dhe është i pasur me:
-vitaminë A, që kontribuon në formimin e mukozave dhe ka një ndikim pozitiv në lëkurë dhe në shikim;
-vitaminë D3, e nevojshme për përthithjen normale të kalçiumit dhe fosforit, për forcimin e kockave dhe dhëmbëve;
-vitaminë E, e cila në sajë të vetive antioksiduese mbron qelizat nga stresi oksidativ.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjeç.
Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë në ditë, në mes të vaktit ushqimor.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Cod liver oil, capsule (gelatin, glycerin), vitamin E (d-alpha-tocopherol), vitamin A (retinol), vitamin D (cholecalciferol)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping