info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Omegor Mega-3

Çmimi:1,800.00 L

Suplement ushqimor me acide yndyrore omega-3
Kuti x 90 kapsula

Stock: Ka stok

SKU: 0044112
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

90 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Omegor Mega 3 është një suplement ushqimor, i përftuar nga vaji i peshkut, i pastër dhe i një cilësie të lartë.
Përthithet lehtësisht dhe ka biodisponibilitet maksimal.
Omegor Mega 3 është një mënyrë e lehtë për të siguruar marrjen e rekomanduar ditore të omega-3 dhe është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ata që nuk arrijnë të marrin sasinë e duhur nëpërmjet dietës ushqimore.

EPA and DHA janë përbërësit themelorë të membranave qelizore dhe prekursorëve të eikozanoideve, të cilat luajnë një rol vendimtar në rregullimin e funksioneve psikologjike.
I certifikuar nga IFOS.
EPA dhe DHA kontribuojnë në ruajtjen e niveleve normale të triglicerideve në gjak dhe në ruajtjen e presionit normal të gjakut.
Vitamina E kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ dhe vepron kundër radikaleve të lira.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë suplement.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 1 – 3 kapsula në ditë, gjatë vaktit kryesor ushqimor.

Përbërësit

Përmbajtja mesatare1 kapsulë%NRVs* Vaj Peshku 1000 mgOmega-3 totale 300 mgEPA 160 mgDHA 105 mg Vitaminë E 13 mg

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping