info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis B-Complex Forte

Çmimi:2,300.00 L 1,955.00 L -15%

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B
Kuti x 30 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

30 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B, në formën e tyre biologjike më aktive dhe lehtësisht më të përthithshme nga organizmi.

Vitaminat e grupit B:
– janë të nevojshme për mbarëvajtjen e proçeseve metabolike që shoqërohen me çlirim energjie;
– janë të nevojshme për funksionimin normal të sistemit nervor;
– janë të nevojshme për metabolizmin normal të homocisteinës.

Physalis B-complex përmban dhe VitaCholineTM, inozitol dhe PABA.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nuk duhet të përdoret për kohë shumë të gjata pa ndërprerje.
I përshtatshëm për veganë.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 tabletë në ditë.
Tableta merret gjatë vaktit ushqimor, e shoqëruar me një gotë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

cellulose, inositol, choline bitartrate, PABA, sodium riboflavin-5′-phosphate, vitamin B5, vitamin B1, vitamin B3, glazing agent: fatty acids, gelling agent: hydroxypropyl methylcellulose, vitamin B6, rice flour (Oryza sativa), (6S)-5-methyltetrahydrofolic acid: glucosamine salt, methylcobamine, emulsifier: glycerol, biotin.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping