info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Promo Pharma Dimagra Cioccolato Protein 40%

Çmimi:350.00 L

Çokollatë me përmbajtje të lartë proteinike 40%

45 g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Suitable For

Masa

45 g

Përshkrimi

Çokollatë me përmbajtje të lartë proteinash, e pasuruar me aminoacide dhe kreatinë.

Ideale për konsum pas stërvitjes, për personat që merren me aktivitet fizik, ose nga personat që duan të ruajnë peshën.

Përbërësit

Protein powder (whey protein, soy protein isolate); humectant: sorbitol syrup; protein crisp (soy protein, corn starch, salt); sweetener: maltitol; honey; glucose syrup; rice flour; coconut oil; cocoa butter; sunflower oil; creatine (2.2%); EAA (blend of essential amino acids) (2.2%); low-fat cocoa powder; flavorings; emulsifier: sunflower lecithin; salt; sweetener: sucralose. Contains sweetener. It may contain traces of: nuts.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping