info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Jowae Anti-Blemish SOS Gel

Çmimi:1,170.00 L 994.50 L -15%

Xhel kundër akneve, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.
10 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

10 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Përthan, purifikon dhe qetëson imperfeksionet dhe aknet, duke e lënë lëkurën më të pastër.
Në trajtë xheli që përthahet shpejt.

Përmban:
Lumifenole me veti antioksiduese.
Lotus i shenjtë- me veti purifikuese.
Ekstrakti i bimës së çajit me veti antibakteriale.
Bakuchiol.

99% të përbërësve me origjine natyrale.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje mbi akne dhe lerëni të përthithet.

Përbërësit

AQUA / WATER / EAU. GLYCERIN. ALCOHOL DENAT. CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE. PROPANEDIOL. BAKUCHIOL. POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6. ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER. XANTHAN GUM. TROMETHAMINE. NELUMBO NUCIFERA FLOWER EXTRACT. MELALEUCA ALTERNIFOLIA (TEA TREE) LEAF OIL. SEMPERVIVUM TECTORUM EXTRACT. CITRIC ACID. POTASSIUM SORBATE. SODIUM BENZOATE. 1535A

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping