info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Ftohje dhe grip

Showing 1–20 of 42 results

Rinasek 2.5 mg + 60 mg (triprolidine + pseudoephedrine)

Medikament OTC me veprim antihistaminik dhe dekongjestionant Kuti x 20 tableta
513.00 L
Shtoje në shportë

Sopulmin shurup 40 mg/5 ml (sobrerol)

Shurup me veprim mukolitik për trajtimin e kollës me sekrecione 200 ml
938.00 L
Shtoje në shportë

Tavipec Kapsula (esencë e vajit të livandos)

Medikament OTC për trajtimin e kollës Kuti x 30 kapsula
344.00 L
Shtoje në shportë

Tussavit shurup

Shurup me ekstrakte bimore për qetësimin e kollës
308.00 L445.00 L
Përzgjidhni mundësi

Levotuss shurup (levodropropizinë)

Trajtim simptomatik i kollës së thatë 200 ml
669.00 L
Shtoje në shportë

Maxiclear Cold & Flu Relief

Medikament OTC që trajton simptomat e gripit Kuti x 30 tableta
364.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Mucostar 1.5 g (carbocisteinë)

Medikament OTC i indikuar për trajtimin e kollës me sekrecione Kuti x 20 bustina
1,848.00 L
Shtoje në shportë

Rhinostop Hot

Medikament OTC me veprim antigripal Kuti x 8 bustina
386.00 L
Shtoje në shportë

Levioflu 500 mg/60 mg (paracetamol, pseudoefedrine)

Medikament OTC me veti antigripale Kuti x 10 bustina
853.00 L
Shtoje në shportë

Mucosolvan Junior shurup 15 mg/5 ml (ambroksol)

Shurup me veprim mukolitik për trajtimin e kollës me sekrecione 100 ml
369.00 L
Shtoje në shportë

Mucosolvan shurup 30 mg/5 ml (ambroksol)

Shurup me veprim mukolitik për trajtimin e kollës me sekrecione 100 ml
398.00 L
Shtoje në shportë

Pulmoserum Toux Seche Adults

Shurup me kodeinë dhe guaiakol, për trajtimin e kollës së thatë dhe irrituese 200 ml
447.00 L
Shtoje në shportë

Grippostad Hot Drink (paracetamol, vitaminë C)

Medikament OTC me veti antigripale Kuti x 10 bustina
477.00 L
Shtoje në shportë

Herbion Plantain (Gjethe delli) Shurup

Shurup me gjethe delli dhe mëllage për qetësimin e kollës 150 ml
318.00 L
Shtoje në shportë

Fluifort shurup (karbocisteinë)

Shurup me veprim mukolitik 200 ml
859.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Nurofen Cold and Flu

Antigripal për të rritur Kuti x 24 tableta
548.00 L
Shtoje në shportë

Toceliv shurup (dekstrometorfan)

Medikament otc që frenon dhe qetëson kollën e thatë 200 ml
678.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Hivotex 30 mg/5 ml (ambroksol)

Shurup me veprim mukolitik 125 ml
392.00 L
Shtoje në shportë

A-ferin Pediatric shurup

Shurup antigripal për fëmijë 100 ml
256.00 L
Shtoje në shportë

Muxol 0.3% solucion oral

Shurup me veprim mukolitik për kollë me sekrecione 180 ml
441.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare