info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 29 results

Salvia Çaj Rigoni

Çaj rigoni me veprim ekspektorant 50 g
110.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Lule Blini

Lule bliri me veprim ekspektorant 30 g
200.00 L
Shtoje në shportë

Nutrileya Luma Tuss

Suplement ushqimor për mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes 200 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Super Foods Anasa Kids

Shurup për trajtimin e kollës te fëmijët 120 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Medi Pharma Aletoss Syrup

Shurup që vepron kundër kollës me sekrecione 125 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Medi Pharma Aletoss Protection Syrup

Shurup që vepron kundër kollës me sekrecione dhe forcon imunitetin 125 ml
1,199.00 L
Shtoje në shportë

Medi Pharma Aletoss Protection

Suplement ushqimor që vepron kundër kollës me sekrecione dhe forcon imunitetin 10 bustina
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Algem Natura Manuka Sed Tosse Junior

Shurup me mjaltin Manuka për qetësimin e kollës së thatë dhe asaj me sekrecione 200 ml
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Algem Natura Manuka Sed Tosse Adult

Shurup me mjaltin Manuka për qetësimin e kollës së thatë dhe asaj me sekrecione 200 ml
1,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Abopharma Silver Tuss Syrup

Shurup i nevojshëm për trajtimin simptomatik të kollës 100 ml
1,275.00 L 1,147.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aboca Grintuss Pediatric Syrup

Shurup bimor për qetësimin e kollës te fëmijët 180 g
1,780.00 L 1,602.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aboca Grintuss Adult Syrup

Shurup bimor për qetësimin e kollës te të rriturit 180 g
1,780.00 L 1,602.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Baby Cough Syrup & Mucus Day + Night Combo Pack

Suplement ushqimor që pakëson tharjen e fytit dhe ndihmon në eleminimin e kollës dhe mukusit 2 x 50 ml
4,350.00 L 3,915.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Kids Cough Syrup & Mucus Day + Night Combo Pack

Suplement ushqimor që pakëson tharjen e fytit dhe ndihmon në eleminimin e kollës dhe mukusit të fëmijëve 2 x 120 ml
5,250.00 L 4,725.00 L -10%
Shtoje në shportë

Medipharma Sedatuss Syrup

Shurup me ekstrakte bimësh për qetësimin e kollës 200 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Fitobiotuss Syrup

Shurup bimor për qetësimin e kollës dhe mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes 150 ml
1,590.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Fitobiotuss Syrup Children

Shurup bimor për qetësimin e kollës dhe mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes te fëmijët 150 ml
1,580.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Influbronc Sachets

Suplement ushqimor i nevojshëm për mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes 10 bustina
2,130.00 L
Shtoje në shportë

Sopulmin shurup 40 mg/5 ml (sobrerol)

Shurup me veprim mukolitik për trajtimin e kollës me sekrecione 200 ml
874.00 L
Shtoje në shportë

Bronchostop shurup për fëmijë

Shurup bimor për trajtimin e kollës 120 ml
1,280.00 L
Shtoje në shportë