info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 84 results

Salvia Lule Aguliçe

Lule aguliçe në formë çaji 50 g
610.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci DAJA – Pudër kundër variçelës

Pudër për qetësimin e irritimit dhe kruarjes në sëmundjen e variçelës 100 g
1,190.00 L
Shtoje në shportë

Bell’s Healthcare Muscle Rub

Krem me veprim analgjezik dhe anti-inflamator Tub x 40 g
1,012.00 L
Shtoje në shportë

Pharmanova Avaricon Hemor Cream

Krem për trajtimin e hemorroideve Tub x 20 ml
700.00 L
Shtoje në shportë

Pharmaline Venolen Idrogel

Krem freskues efikas në rastet e venave varikoze Tub x 100 ml
1,890.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

LaNova Farmaceutici Via Crema

Krem që qetëson dhimbjet Tub x 100 ml
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë

HiGeen Barrad Cold Cream

Trajtim lokal i dhimbjeve Tub x 120 ml
830.00 L
Shtoje në shportë

PromoPharma Agilart Pomata con Estratti Vegetali

Pomadë me ekstrakte bimore për qetësimin e dhimbjes Tub x 75 ml
1,510.00 L
Shtoje në shportë

PromoPharma Procto3 Cream

Pomadë për trajtimin e hemorroideve Tub x 25 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Pharmamed Hemorekta Cream

Krem për trajtimin e simptomave të shkaktuara nga hemorroidet Tub x 20 g
1,170.00 L
Shtoje në shportë

Mar-Farma Axol Procto Cream

Krem anti-hemorroidal Tub x 40 ml
1,900.00 L
Shtoje në shportë

Innventa Graminn

Supozitorë për trajtimin e prostatitit, hemorroideve dhe fisurave Kuti x 10 supozitorë
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Profarma Eugenol me pika

Preparat dentar Tretësirë me pika për përdorim lokal Flakon x 5 ml
305.00 L
Shtoje në shportë

Apranax Plus Gel (naproksen, lidokainë)

Xhel për përdorim lokal në lëkurë, me efekt anti-inflamator dhe analgjezik Tub x 50 g
770.00 L
Shtoje në shportë

Alkool Borik 2.5%

Tretësirë me pika në vesh 10 ml
347.00 L
Shtoje në shportë

Dagesil gel 100 mg/g (diklofenak)

Xhel për përdorim lokal në lëkurë, me efekt anti-inflamator dhe analgjezik Tub x 100 g
574.00 L
Shtoje në shportë

Vilonit emulgel 1%

Xhel me efekt analgjezik dhe anti-inflamator 100 g
438.00 L
Shtoje në shportë

Kamfart cream

Krem me efekt analgjezik dhe anti-inflamator 40 g
392.00 L
Shtoje në shportë

Oki Spray per mucosa orale

Spraj për fytin me ketoprofen 15 ml
938.00 L
Shtoje në shportë

Tanflex Gargle 0.15%

Solucion për gargarë me veti anti-inflamatore dhe analgjezike (benzydamine) 120 ml
420.00 L
Shtoje në shportë