info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

product

This is where you can browse products in this store.

Showing all 13 results

AVENE Summer Set Cleanance Teinte SPF 50

Set promocional për mbrojtjen nga dielli për lëkurë të yndyrshme me akne.  
2,900.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Avène Cleanance Comedomed SOS Boutons

Emulsion trajtues me veprim lokal. Formuluar për lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike. 15 ml
2,530.00 L 1,771.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avène Cleanance SPF 50+ Teinté

Përkujdesje hidratuese dhe trajtuese me faktor shumë të lartë mbrojtës dhe pigment natyral, për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 50 ml
2,900.00 L 2,030.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avène Cleanance Women Serum Correcteur

Serum trajtues, formuluar specifikisht për lëkurën adulte me imperfeksione dhe tendencë akneike. 30 ml
3,300.00 L 2,310.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avène Cleanance Women Soin Nuit Lissant

Trajtim nate për lëkurë adulte me imperfeksione dhe tendencë akneike. 30ml
3,400.00 L 2,380.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avène Cleanance Comedomed Concentré Anti-Imperfections

Trajtim i përqendruar i akneve, formuluar specifikisht për lëkurën e yndyrshme dhe me tendencë akneike. 30 ml
2,900.00 L 2,030.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Cleanance Solaire SPF 50

Krem mbrojtës nga dielli spf 50 për lëkura akneike 50ml
2,900.00 L 2,030.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Cleanance Eau micellaire

Ujë mishelar për lëkura të yndyrshme, për fytyrën dhe sytë 400 ml
2,500.00 L 1,750.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Cleanance Soin Matifiant

Cleanance soin  , Emulsion matifikues 40ml Emulsion hidratues dhe seborregullues për lëkura me tendencë të yndyrshme
2,400.00 L 1,680.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Cleanance Gel Nettoyant

Xhel pastrues për lëkurë të yndyrshme & akneike për fytyrën dhe trupin
1,400.00 L1,750.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Avene Cleanance Masque

Maskë pastruese dhe uhqyese për fytyra më tendencë të yndyrshme 50ml
2,400.00 L 1,680.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Cleanance Hydra

Krem larës për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 200ml
2,100.00 L 1,470.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Cleanance Hydra Creme Apaisante

Krem hidratues për lëkura të yndyrshme me tendencë për akne 40ml
2,300.00 L 1,610.00 L -30%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping