info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Avene Cleanance Hydra Creme Apaisante

Çmimi:L2,400.00 L1,680.00 -30%

Cleanance Hydra , Krem zbutës 40ml
Krem hidratues për lëkura të yndyrshme me tendencë për akne.

Stock: In stock

SKU: AV019

Additional information

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Action

Pershkrimi

Formulim i përshtatshëm për fytyra akneike. Absorbohet shpejt nga lëkura dhe nuk e lë atë të yndyrshme. Pakëson irritimin, e zbut lëkurën dhe e bën më të shëndetshme.

Perdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të pastruar më parë,

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA , CARTHAMUS TINCTORIUS SAFFLOWER SEED OIL CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL , CAPRYLIC CAPRIC TRIGLYCERIDE, DIMETHICONE, PEG,12, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, 1,2,HEXANEDIOL, GLYCERYL STEARATE, PEG,100 STEARATE, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL LINOLEATE, ACRYLATES C10,30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, BENZOIC ACID, FRAGRANCE PARFUM , GLYCERYL LINOLENATE, GLYCERYL OLEATE, GLYCERYL PALMITATE, GLYCINE SOJA SOYBEAN OIL GLYCINE SOJA OIL , SODIUM DEXTRAN SULFATE, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, XANTHAN GUM,