info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Toskani DensiHair Boost Capsules

Çmimi:4,200.00 L 3,360.00 L -20%

Suplement ushqimor që ndalon rënien e flokëve
Paketim x 30 kapsula

Stock: Ka stok

SKU: TKN064
Etiketë:

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

30 kapsula

Suitable For

Suplement ushqimor që kombinon vitaminat me aminoacidet dhe bimën Sabal Serrulata për flokë të shëndetshëm dhe të fortë.

Rekomandohet të përdoret:
– nga persona që kanë flokë të dobët (forcon flokun);
– nga persona që kanë probleme me rënien e flokëve (pengon rënien);
– si bashkëshoqëruese me trajtime medikamentoze kundër rënies së flokëve.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nuk rekomandohet të përdoret gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.
Të mbahet larg fëmijëve.

Rekomandohet të konsumohen 1 ose 2 kapsula në ditë, për të paktën 3 muaj.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Active ingredients:
Sabal Serulata, Zinc, Selenium, Biotin, Lysine, Cystine, Arginine

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.