info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Floragyn Ovuli

Çmimi:1,396.00 L

Ovula efektive në rregullimin e florës bakteriale vaginale
Kuti x 6 ovula

Stock: Ka stok

SKU: 3912
Etiketë:

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

6 ovula

Suitable For

Ovulat Floragyn janë formuluar me qëllim që të rikthejnë ekuilibrin në floran bakteriale vaginale.
Rikthejnë pH fiziologjik dhe rigjenerojnë epitelin.

Nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij produkti.

Rekomandohet të përdoren 1 ose 2 ovula në ditë në rrugë vaginale.

glycerides hemi – synthetiques / lecithin, wheat germ glycerides, glycine, caprylic / capric triglyceride laminaria ochroleuca, lactobacilli mix: (bulgaricus, biphidus, acidophilus, thermophilus, casei, plantarum), methylparaben, ascorbic acidum, lactic acid, parf.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.