info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Uriage Bariésun-Brume Thermale Rafraîchissante

Çmimi:2,400.00 L 1,920.00 L -20%

Spraj me efekt hidratues dhe qetësues pas ekspozimit në diell.
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Falë aromës delikate, ky spraj jep një ndjesi të menjëhershme freskie dhe rehatie në lëkurën e mbinxehur dhe të tharë nga dielli.
Hidraton plotësisht lëkurën, duke zgjatur dhe intensifikuar ngjyrën e marrë.

I pasuruar me Aquaspongine me veprim hidratues.
Glicyrrhetinate dhe uji termal Uriage qetësojnë lëkurën pas ekspozimit në diell.

Formulim hipoalergjik
Jo komedogjenik
Testuar nën kontrollin dermatologjik

Përdorimi

Spërkateni në mënyrë të njëtrajtshme në lëkurë. Përsëriteni sa herë të jetë e nevojshme.

Përbërësit

AQUA (WATER, EAU) ● DICAPRYLYL CARBONATE ● HYDROGENATED POLYDECENE ● CETEARYL ISONONANOATE ● CETEARETH-20 ● GLYCERIN ● GLYCERYL STEARATE ● PHENOXYETHANOL ● BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) STEROLS ● GLUCOSE ● CETEARETH-12 ● CETEARYL ALCOHOL ● PARFUM (FRAGRANCE) ● PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL ● DIMETHICONE ● METHYLPARABEN ● PROPYLPARABEN ● TOCOPHERYL ACETATE ● CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE ● STEARYL GLYCYRRHETINATE ● TREHALOSE ● CITRIC ACID ● ASCORBYL TETRAISOPALMITATE ● NITROGEN

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping