info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Uriage Bariésun-Baume Réparateur

Çmimi:2,200.00 L 1,760.00 L -20%

Balsam me efekt hidratues dhe qetësues pas ekspozimit në diell.
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Falë aromës delikate, ky balsam jep një ndjesi të menjëhershme freskie dhe rehatie në lëkurën e mbinxehur dhe të tharë nga dielli.
Hidraton plotësisht lëkurën, duke zgjatur dhe intensifikuar ngjyrën e marrë.

I pasuruar me Aquaspongine me veprim hidratues.
Glicyrrhetinate dhe uji termal Uriage qetësojnë lëkurën pas ekspozimit në diell.

Formulim hipoalergjik
Jo komedogjenik
Testuar nën kontroll dermatologjik

Përdorimi

Aplikojeni në mënyrë të njëtrajtshme në lëkurë. Përsëriteni sa herë të jetë e nevojshme.

Përbërësit

AQUA (WATER, EAU) – PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) – BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER – GLYCERIN – POLYSORBATE 60 – SORBITAN STEARATE – CETYL PALMITATE – GLYCERYL STEARATE – HYDROGENATED POLYDECENE – PEG-100 STEARATE – PHENOXYETHANOL – ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER – GLUCOSE – PARFUM (FRAGRANCE) – TRIETHANOLAMINE – GLYCYRRHETINIC ACID – DIMETHICONE – TOCOPHERYL ACETATE – o-CYMEN-5-OL – TREHALOSE – ASCORBYL TETRAISOPALMITATE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping