info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Suction Mat + Plate

Çmimi:4,270.00 L 2,989.00 L -30%

Shtresë silikoni dhe pjatë me kapak të cilët fiksohen në tavolinë.
38 cm x 25 cm, 430 ml

Spastroje
Rozë
Blu


SKU: TWS159V
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

38 cm x 25 cm, 430 ml

Material

,

Mosha

, ,

Suitable For

,

Nuanca

blu, rozë

Përshkrimi

Shtresa e silikonit Suction Mat u përshtatet të gjitha tavolinave të sheshta të ngrënies.
Krijuar për të thjeshtuar vaktet për ju dhe fëmijën tuaj, duke e bashkangjitur pjatën me një klikim të thjeshtë dhe duke aktivizuar në këtë mënyrë vakumin nën shtresën e silikonit.

I përbërë nga silikon i butë i cilësisë së lartë dhe i sigurt për t’u larë në pjesën e sipërme të lavastoviljes. Fleksibilitet i lartë.
Pjata që i bashkangjitet shtresës së silikonit shoqërohet me kapakun, i cili e transformon atë në një kuti ushqimi.
I përbërë nga material i cilësisë së lartë , që e bën të sigurt për t’u vendosur në lavastovilje dhe mikrovalë. Kapaciteti – 430 ml.

Pa BPA – produkt me siguri të lartë për ju dhe fëmijën tuaj.
Material i klasit të parë – silikon i butë, 100% jo toksik.
I përshtatshëm për fëmijë duke nisur nga mosha 6 muajsh.
I sigurt për t’u vendosur në lavastovilje në raftin e sipërm.
Shtresa e silikonit Twistshake nuk duhet të vendoset në mikrovalë.

Përbërësit

100% non-toxic silicone, high quality material – silicone and PP and TPE plastic.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping