info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Anti-colic Large Teat

Çmimi:750.00 L 600.00 L -20%

Kokë ndërruese për biberonat Twistshake e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muaj
Paketim me 2 koka ndërruese

Stock: Ka stok

SKU: TWS021
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Material

Mosha

, , ,

Suitable For

Përshkrimi

Koka ndërruese për biberonat Twistshake, tepër të ngjashme me kokat e gjoksit, me qëllim që proçesi i ushqyerjes të jetë sa më i lehtë dhe i sigurt.

Koka e biberonit lejon qumështin që të rrjedhë lirisht dhe në sajë të valvulës me veti anti-kolike synon të shmangë në maksimum thithjen e ajrit dhe kolikat e bebit (dhimbjet e barkut).

Si material është përdorur silikoni i butë,tepër delikat me gojën e fëmijëve.

Nuk përmban BPA.
Kokat ndërruese Large janë me rrjedhje të madhe, çka i bën të përshtatshme për fëmijë mbi 4 muajsh.

Përbërësit

silicon