info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Solgar Koji Iron

Çmimi:2,540.00 L

Suplement ushqimor me hekur, delikat me stomakun dhe lehtësisht i absorbueshëm
Kuti x 30 kapsula

Stock: Ka stok

SKU: SOL102
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

30 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Për më shumë se 2000 vjet, japonezët kanë përdorur metodën e fermentimit koji.
Fermentimi është një proçes natyror që ruan dhe përmirëson ushqimet.
“Koji” është termi japonez për “drithë të kultivuar”.
Rritet në kulturë orizi.
Ndërsa Koji maturohet dhe fermentohet, ai pasurohet me hekur.
Më pas, korret dhe përpunohet në pluhur.

Solgar Koji Iron:
– përdoret nga femrat gjatë shtatzënisë, menstruacioneve dhe pubertetit.
– është studiuar klinikisht.
– përthithet lehtësisht dhe është delikat me stomakun.
– përmban Ultimine™, një formë hekuri patentë, me çlirim të ngadaltë.

Nuk përmban:
– Gluten,
– Grurë,
– Sojë,
– Maja,
– Sheqer,
– Kripë,
– Shije artificiale,
– Ëmbëlsues artificialë,
– Ngjyrues artificiale,
– OMGJ.

I përshtatshëm për veganë.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo keni një sëmundje specifike, këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë në ditë, gjatë vaktit ushqimor, ose siç e këshillon mjeku juaj.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

iron, Vegetable Cellulose, Microcrystalline Cellulose, Organic Rice Hulls, Organic Rice Extract Blend.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping