info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Solgar Cinnamon Alpha Lipoic Acid

Çmimi:4,300.00 L 4,299.10 L -0%

Integrator me kanellë dhe acid alfa lipoik
Paketim x 60 tableta

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Formulim që kombinon më së miri acidin alfa lipoik me kanellën.
Acidi alfa lipoik është një substancë me veti antioksiduese që merr pjesë në:
-rigjenerimin dhe riciklimin e glutationit;
-metabolizmin e sheqernave;
-funksionimin normal të nervave.
Kanella është përdorur që para mijëra vjetësh për efektet e saj antioksiduese, anti-inflamatore, për ndikimin në uljen e nivelit të sheqerit në gjak dhe ndihmesën në ”luftën” kundër infeksioneve bakteriale dhe mykotike.
Pa OMGJ.
Pa gluten.
Pa produkte të bulmetit.
Pa konservues.
Pa sojë.
Pa maja.
Pa sheqer.
Pa natrium.
Pa ëmbëlsues.
Pa ngjyrues.
Pa aromatizues artificialë.
I përshtatur me dietën Kosher.
I përshtatshëm për veganë.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni medikamente ose keni një problem shëndetësor bisedoni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të produktit.
Integratorët ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Ndërpritet në rastet e shfaqjes së efekteve anësore të padëshiruara.
Ruhet në temperaturë dhome.

Përdorimi

Rekomandohet të merret 1 tabletë 4 herë në ditë pas ushqimit, ose siç këshillohet nga mjeku.

Përbërësit

Serving Size: 1 Tablet
AMOUNT PER SERVING %DV
Cinnamon Extract (4:1)
(Cinnamomum cassia) (bark) 350 mg **
Alpha Lipoic Acid 150 mg **

Other Ingredients: Microcrystalline Cellulose, Vegetable Cellulose, Vegetable Magnesium Stearate, Silica, Vegetable Glycerin.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping