info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Set pushimesh 1

Çmimi:8,180.00 L 5,726.00 L -30%

Mbrojtje nga dielli për fytyrën dhe trupin & shampo pas diellit për flokët dhe trupin

Informacion shtesë

Skincode Protection Face Lotion SPF50+

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Spf

Specific For

Vichy Ideal Soleil Solar Protective Water SPF 30 Enhanced Tan

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Spf

Specific For

,

Nuxe Sun Shampooing Douche apres-soleil

Action

Brand

Formulation

Hair Type

Masa

200 ml

Specific For

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Set me çmim promocional.

Produktet e domosdoshme të pushimeve

Seti përmban:

 1. Skincode Krem dielli për fytyrën – 100 ml
 2. Vivhy spray mbrojtës dhe nxirës për trupin – 200 ml
 3. Nuxe After Sun shampo për trupin dhe flokët.
 • Skincode Protection Face Lotion SPF50+

  Locion për fytyrën, mbrotjës ndaj diellit, për të gjithë tipet e lëkurës

  100 ml

  Stock: Ka stok

 • Vichy Ideal Soleil Solar Protective Water SPF 30 Enhanced Tan

  Ujë mbrojtës ndaj rrezatimit diellor dhe përshpejtues i nxirjes për fytyrën dhe trupin
  200ml

  Stock: Ka stok

 • Nuxe Sun Shampooing Douche apres-soleil

  Shampo për trupin dhe flokët pas diellit
  200 ml

  Stock: Ka stok

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping