info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Salvit AntiOX Formula

Çmimi:1,660.00 L

Suplement ushqimor që mbron organizmin nga radikalet e lirë
Kuti x 60 tableta

Stock: Ka stok

SKU: SALVIT07
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

60 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor që i ofron organizmit mbrojtje nga radikalet e lirë dhe stresi oksidativ.

Vitamina E, vitamina C, seleni, zinku dhe bakri mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ.
Zinku ruan një metabolizëm acid-bazë normal, merr pjesë në sintezën e ADN-së dhe mbron qelizat nga stresi oksidativ.
Molibdeni ruan metabolizmin normal të aminoacideve me bazë squfuri.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 2 tableta në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Vitamin E
Vitamin C
Selenium
Zinc
Beta Carotene
Copper
Molybdenum

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping