info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Promo Pharma Propol Ac Flu

Çmimi:1,275.00 L

Suplement ushqimor për kollë me sekrecione
Paketim x 10 bustina

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

10 bustina

Suitable For

,

Përshkrimi

Propol Ac Flu është një produkt mjekësor që rekomandohet të përdoret në rastet e një kolle me sekrecione, të shoqëruar dhe me irritim të fytit.
Lënda aktive është N-acetilcisteina, e cila ka veti të lehtësojë dhe të nxisë eleminimin e sekrecioneve.
Ektsraktet e mëllagës së bardhë dhe kapinokut, në sajë të pranisë së mucilagjeve, krijojnë një veshje mbrojtëse në kavitetin oral duke pakësuar shkaktarët që stimulojnë kollën. Ato kanë gjithashtu një efekt hidratues dhe lubrifikues në mukozën orale.
Ekstraktet e propolisit dhe argjendi koloidal ruajnë përgatitjen dhe largojnë agjentët e jashtëm mikrobikë.

Me shije portokalli.
Nuk përdoren nga fëmijët nën 6 vjeç.
Përpara përdorimit lexoni me kujdes fletë-udhëzuesin.
Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.
Të mos përdoret nëse paketimi është i dëmtuar.

Përdorimi

Rekomandohet:
-për të rriturit: 1-2 bustina në ditë të tretura në një gotë me ujë në temperaturë ambjenti;
-për fëmijët mbi 6 vjeç: 1 bustinë në ditë e tretur në një gotë me ujë ambjenti.

Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

NAC (N-acetylcysteine), hydrodispersible dry extract of Propolis tit. 12% galangin, Marshmallow dry extract, Horehound dry extract, Colloidal silver, Maltodextrin, Sodium acid carbonate, Tartaric acid, Citric acid, Orange flavoring, Silicon dioxide, Sucralose

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping