info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytosquam Intense Anti Dandruff Intensive Treatment Shampoo

Çmimi:2,115.00 L 1,903.50 L -10%

Shampo intensive kundër zbokthit
100ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Shampo kremoze, natyrale për flokë me zbokth.
Në sajë të kombinimit të ekstrakteve që vijnë nga druri i piperit të zi me ekstraktet e sophora japonica, shampoja vepron kundër zbokthit ekzistues dhe parandalon rikrijimin e tij.
Pakëson sasinë e yndyrës së prodhuar nga lëkura, rigjeneron barrierën mbrojtëse të saj, u rikthen flokëve shkëlqimin dhe i bën lehtësisht të stilueshëm.
I testuar klinikisht.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të thatë, masazhohet në të gjithë skalpin dhe lihet 7-10 minuta, më pas lahet floku normalisht.

Përbërësit

SALIX ALBA (WILLOW) LEAF EXTRACT. AQUA / WATER / EAU. SODIUM LAURETH SULFATE. COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE. POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6. SALICYLIC ACID. SODIUM CITRATE. TARAKTOGENOS KURZII SEED OIL. CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE. GLYCERIN. PIROCTONE OLAMINE. BUTYLENE GLYCOL. COCO-GLUCOSIDE. GLYCERYL OLEATE. PROPANEDIOL. SODIUM SHALE OIL SULFONATE. CAESALPINIA SPINOSA GUM. POLYQUATERNIUM-10. SODIUM LAUROYL LACTYLATE. PANTHENOL. SODIUM CAPROYL LACTYLATE. JUNIPERUS OXYCEDRUS WOOD OIL. POLYQUATERNIUM-7. MELALEUCA ALTERNIFOLIA (TEA TREE) LEAF OIL. ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL. SODIUM PHYTATE. CITRIC ACID. MELALEUCA LEUCADENDRON CAJAPUT OIL. MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL. PIPER NIGRUM (PEPPER) FRUIT EXTRACT. SODIUM BENZOATE. SOPHORA JAPONICA FLOWER EXTRACT. INGA ALBA BARK EXTRACT. TOCOPHEROL. METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE. HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. LECITHIN. METHYLISOTHIAZOLINONE. ASCORBYL PALMITATE. LIMONENE. 1139A.