info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytoargent Shampoo

Çmimi:1,560.00 L 1,404.00 L -10%

Shampo për flokë gri, të bardhë dhe flokë të thinjur
200ml

Stock: Ka stok

SKU: PHY056
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Shampo specifike për flokë gri, të bardhë ose të thinjur.
Përmban:
-ekstraktet e edelëeisse, që në sajë të vetive antioksiduese, mbron flokët nga faktorët e jashtëm dëmtues;
-ekstraktet e lules së misrit, me veti zbutëse;
-qumështin jojoba, që forcon barrierën hidrolipidike dhe ushqen flokët.
Me vetëm disa aplikime floku juaj fiton shkëlqimin, butësinë dhe ngjyrën e dëshiruar.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, lihet 1-2 minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

AQUA / WATER / EAU. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE. COCAMIDOPROPYL BETAINE. COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE. LAURYL PYRROLIDONE. SODIUM CHLORIDE. PHENOXYETHANOL. CENTAUREA CYANUS FLOWER EXTRACT. PARFUM / FRAGRANCE. GLYCERIN.POLYQUATERNIUM-22. COCO-GLUCOSIDE. GLYCERYL OLEATE. COCONUT ACID. CITRIC ACID. CI 60730 / EXT. VIOLET 2. SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL. SODIUM BENZOATE. PROPANEDIOL. LEONTOPODIUM ALPINUM FLOWER/LEAF EXTRACT. GLYCERYL CAPRYLATE. GLYCERYL UNDECYLENATE. PHOSPHOLIPIDS. SODIUM HYALURONATE. POTASSIUM SORBATE. XANTHAN GUM. TOCOPHEROL. HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. LECITHIN. ASCORBYL PALMITATE. 330B.