info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Vision OK

Çmimi:2,800.00 L 2,380.00 L -15%

Suplement ushqimor që ruan një shikim normal
Kuti x 30 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Në përditshmërinë tonë, përdorimi i kompjuterit & celularit për kohë të zgjatur, televizori, drejtimi i makinës natën, janë proçese që mbilodhin sytë.

Physalis Vision Ok është një suplement ushqimor që përmban zink dhe omega-3 nga vaji i peshkut me qëllim që të ruajë të pandryshuar shikimin.
Ky veprim shtohet dhe më shumë nga prania në formulim e beta-karotenit (në organizëm shndërrohet në vitaminë A).
Vitamina C dhe vitamina E mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ dhe radikalet e lirë dëmtuese.
Ekstraktet e boronicës mbështesin funksionin e enëve të gjakut në sy.
Përmban luteinë.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë suplement ushqimor.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 1 ose 2 kapsula në ditë, gjatë vaktit ushqimor, të shoqëruara me një gotë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

fish oil (21.1%), fish gelatine, gelling agent: glycerol, sunflower oil (Helianthus annuus), thickener: beeswax, blueberry extract (4.7%), stabiliser: soylecithin, zinc bisglycinate, vitamin C, vitamin E, natural ß-carotene, lutein esters, colour: red iron oxide.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping