[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

omega

Showing all 18 results

Ofertë!
-15%

Now Omega-3 Fish Oil Liquid

Omega-3 në formë shurupi me shije limoni Flakon x 200 ml
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë

Inca Oil Incaderm Cream

Krem me alantoinë, omega dhe ure për një sërë problematikash të lëkurës Tub x 100 ml
2,800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Krill Omega 3

Suplement ushqimor me vaj karkaleci Kuti x 30 kapsula
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Omega Total

Suplement ushqimor me omega, për të rritur Kuti x 30 kapsula
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Omega 3 Forte

Suplement ushqimor me omega-3 Kuti x 60 kapsula
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Vision OK

Suplement ushqimor që ruan një shikim normal Kuti x 30 kapsula
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë

Jotis Sanilac 1

Qumësht formulë për foshnje 0-6 m 400 g
1,391.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Omega Kids Liquido

Shurup me omega-3 për fëmijë 100 ml
2,200.00 L 2,090.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris E Creamy Body Shower Gel

Xhel-krem larës për trupin, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 400 ml
2,591.00 L 2,072.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris E Special Lipid-Replenishing Cream

Krem hidratues për kujdesin e përditshëm të lëkurës së thatë, shumë të thatë dhe me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 75 ml
2,390.00 L 1,912.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid KidzOmega Liquid

Suplement ushqimor me omega 3, i përshtatshëm për fëmijë mbi 1 vjeç. 200 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid KidzOmega

Suplement ushqimor me omega 3, i përshtatshëm për fëmijë mbi 1 vjeç. 60 kapsula
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-15%

Jowaé Baume Nourrissant Apaisant

Përkujdesje hidratuese intensive për trupin, formuluar për lëkurë të thatë. 200 ml
2,070.00 L 1,759.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-16%

Jowaé Crème Très Riche Nourrissante

Krem ushqyes formuluar specifikisht për lëkurë shumë të thatë. 40 ml
1,950.00 L 1,640.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Pediatric Emollient Cream

Krem trupi që ushqen dhe hidraton lëkurën e thatë & atopike të foshnjës dhe fëmijës suaj. 200 ml
3,273.00 L 1,636.50 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Pediatric Oil Soap

Përkujdesje pastruese delikate, në formë vajore, formuluar për trupin, për bebe & fëmijë. 200 ml
2,529.00 L 1,264.50 L -50%
Shtoje në shportë

X-Ingredients 4 – Omega 3-6-9

X-Ingredients 4 ndihmon në rikthimin e shkëlqimit dhe vitalitetit të lëkurës suaj. 10 ml
8,950.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Omega 3-6-9

Integrator me omega 3,6 dhe 9 60 kapsula
1,950.00 L 1,657.50 L -15%
Shtoje në shportë