info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Osteo Total

Çmimi:2,100.00 L 1,785.00 L -15%

Suplement ushqimor për kocka të shëndetshme
Kuti x 30 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

30 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Physalis Osteo Total është një suplement ushqimor, 100% natyral, me bazë nga algat e kuqe, të pasura me kalçium.
Kalçiumi është një mineral i rëndësishëm për kocka të forta.
Vitamina D kontribuon në përthithjen normale të kalçiumit dhe fosforit.

Osteo Total përmban dhe vitaminën K2, në formën e MK-7 të enkapsuluar me veshje të dyfishtë, magnez, mangan dhe zink.
Mangani është i rëndësishëm për formimin e indit lidhor dhe ndihmon për të mbrojtur qelizat nga stresi oksidativ.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 1-2 tableta në ditë, gjatë vaktit ushqimor, të shoqëruara me një gotë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

lithothamnion (56.7%), magnesium salt from citric acid, bamboo extract (8.5%), bulking agent: microcrystalline cellulose, gelling agent: hydroxypropyl methylcellulose, vitamin C, glazing agent: fatty acids, colour: calcium carbonate, zinc bisglycinate, vitamin D3, vitamin K2, manganese citrate.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping