info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Multivit A-Z

Çmimi:2,500.00 L 2,125.00 L -15%

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për të rritur
Kuti x 45 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

45 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Physalis Multiviamin A-Z kombinon 12 vitamina dhe 9 minerale në një formulim të vetëm.
Së bashku me një dietë ushqimore të larmishme dhe një stil jetese të shëndetshëm, mundëson që organizmi të furnizohet me sasinë e vitaminave dhe mineraleve për të cilat ka nevojë që të funksionojë si duhet.

Vitaminat e grupit B së bashku me hekurin, magnezin dhe vitaminën C pakësojnë lodhjen.
Vitamina A, vitamina C, vitamina D, seleni dhe zinku kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar.
Vitamina C, vitamina E, bakri dhe mangani mbrojnë qelizat nga radikalet e lirë.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nuk duhet të përdoret për kohë shumë të gjata pa ndërprerje.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 2 tableta në ditë.
Tabletat konsumohen gjatë vaktit ushqimor, të shoqëruara me një gotë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

magnesium bisglycinate, bulking agents: gum arabic, cellulose, vitamin C, zinc bisglycinate, anti-caking agents: dicalcium phosphate, talc, glazing agent: fatty acids, vitamin E, iron bisglycinate, vitamin B3, rice flour (Oryza sativa), gelling agents: hydroxypropyl methylcellulose, shellac, polydextrose, vitamin A, vitamin B5, selenomethionine, colour: calcium carbonate, copper bisglycinate, vitamin D3, vitamin B6, emulsifier: polyethylene glycol, vitamin B1, vitamine B2, starch (Zea mays), manganese citrate, potassium iodide, colouring foodstuffs: concentrate of safflower, apple, blackcurrant, radisch, spirulina, chromium picolinate, medium chain triglycerides, sodium molybdate, biotin, pteroylmonoglutamic acid, vitamin B12.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping