[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

lodhje

Showing 1–20 of 22 results

Pharmaline Venolen Idrogel

Krem freskues efikas në rastet e venave varikoze Tub x 100 ml
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Venasilk cream-gel

Krem-xhel për këmbë gjithmonë të çlodhura Tub x 50 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis No Stress

Suplement ushqimor që pakëson stresin dhe promovon relaksim Kuti x 30 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Multivit A-Z

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për të rritur Kuti x 45 tableta
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis ACE Selenium

Suplement ushqimor me vitaminat A, C, E dhe selen Kuti x 45 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë

Acty Patch Gambe Stanche

Ngjitëse që pakësojnë ndjesinë e lodhjes dhe rëndesës së këmbëve Kuti x 14 ngjitëse
700.00 L
Shtoje në shportë

Erbozeta Ferrodep

Suplement ushqimor me bazë hekuri për të parandaluar dhe trajtuar aneminë ferriprive Kuti x 30 kapsula
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Feramax Powder

Suplement ushqimor që synon të korrigjojë aneminë nga mungesa e hekurit te fëmijët Paketim x 41.5 g
4,800.00 L
Shtoje në shportë

Kentoferro Folico

Suplement ushqimor me hekur dhe vitamina Kuti x 30 kapsula
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Ferotec capsule

Suplement ushqimor me hekur dhe vitamina Kuti x 30 kapsula
1,570.00 L
Shtoje në shportë

Pikovit shurup 1+

Shurup me vitamina për fëmijë mbi 1 vjeç 150 ml
360.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Fervis Orosolubile

Suplement me hekur për të gjithë personat që kanë nivele të ulëta të hekurit në organizëm Paketim x 20 bustina
2,500.00 L 2,250.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Fervis

Suplement me hekur për të gjithë personat që kanë nivele të ulëta të hekurit në organizëm Paketim x 20 tableta të përtypshme
2,400.00 L 2,160.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Energia Oro

Suplement ushqimor që pakëson lodhjen, shton oreksin dhe energjinë e fëmijëve tuaj Paketim x 10 flakone
1,591.00 L 1,431.90 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

M.E.V Feller Vitamin C with Bioflavonoids

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të sistemit imunitar Paketim x 60 tableta
1,273.00 L 1,145.88 L -9%
Shtoje në shportë

Erbozeta Vitadep Junior Soluzione Orale

Shurup me vitamina dhe minerale për fëmijë 150 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Toskani Vitaflash Ampoules

Set prej 5 ampulash me efekt të menjëhershëm zbutës, revitalizues dhe anti-lodhje
4,550.00 L 4,095.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Erbaven Fresh Gel

Xhel freskues për këmbë të lodhura dhe të enjtura 100 ml
1,200.00 L 1,020.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Erbaven Retard

Suplement ushqimor për këmbë enjtura dhe të lodhura 30 tableta
1,190.00 L 1,011.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Go Up Pocket Drink

Suplement ushqimor kundër lodhjes mendore dhe fizike 16 bustina
1,440.00 L 1,224.00 L -15%
Shtoje në shportë