info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Menopause+

Çmimi:3,000.00 L 2,550.00 L -15%

Suplement ushqimor për femrat gjatë periudhës së menopauzës
Kuti x 30 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

30 tableta

Suitable For

,

Përshkrimi

Physalis Menopause+ është një suplement ushqimor, i formuluar për të qenë pranë femrave në një nga periudhat më të vështira të tyre: menopauzës.

Përmban:
– vitaminë B6 dhe maca, substanca që ndihmojnë në rregullimin e aktivitetit hormonal,
– vitaminë B12 dhe acid folik, të nevojshme për mirëqenien e sistemit nervor dhe pakësimin e lodhjes;
– humulus lupulus, që ofron qetësi dhe ndjesi konforti;
– maca dhe ashëaganda, bimë që kanë veti të pakësojnë stresin dhe të shtojnë vitalitetin;
– çaj jeshil, që mbështet metabolizmin e yndyrnave dhe ndihmon në ruajtjen e peshës trupore;
– esktraktet e lëvores së pishës, që kanë ndikim pozitiv në qarkullimin normal të gjakut.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
I përshtatshëm për veganë.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 tabletë, dy herë në ditë.
Tableta konsumohet gjatë vaktit ushqimor, e shoqëruar me një gotë me ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

gum arabic, green tea extract (27.8%), maca extract (11.1%), ashwagandha extract (8.3%), hop extract (4.7%), glazing agent: fatty acids, maritime pine bark extract (2.2%), gelling agent: hydroxypropyl methylcellulose, rice flour (Oryza sativa), vitamin B6, emulsifier: glycerol, vitamin B12, pteroylmonoglutamic acid.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping