info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Eucalyforce Syrup

Çmimi:1,900.00 L 1,615.00 L -15%

Shurup me eukalipt për mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes
150 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Suitable For

Përshkrimi

Lodhja, stresi, ndryshimet klimaterike janë faktorë që mund të ndikojnë negativisht në imunitet dhe mirëqenien e përgjithshme.
Physalis Eucalyforce shurup kombinon një sërë ekstrakte bimësh dhe vajra esencialë, që mbështesin funksionimin normal të rrugëve të sipërme të frymëmarrjes.
Përmban dhe propolis, një substancë me veti anti-bakteriale dhe shumë benefite për organizmin.
Nuk përmban sheqer.

Krahas konsumimit të këtij suplementi mundohuni të hani shëndetshëm, të flini mjaftueshëm dhe të kryeni aktivitet fizik në ajër të pastër.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Të mos konsumohet nëse jeni shtatzënë dhe ushqeni me gji.
Të mos përdoret te fëmijët nën 12 vjeç, te femrat gjatë shtatzënisë ose ushqyerjes me gji.
Konsumimi në doza më të larta se dozat e lejuara ditore mund të çoje në shfaqjen e efekteve laksative.
Tundeni flakonin përpara çdo përdorimi, pasi në disa raste mund të formohet sediment.

Përdorimi

Tundeni flakonin përpara çdo përdorimi.
Të rriturit mund të konsumojnë 15 ml shurup, 2 deri në 3 herë në ditë.
Fëmijët mbi 12 vjeç mund të konsumojnë 5 ml shurup, deri në 3 herë në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

maltitol syrup, hydroalcoholic extracts: common thyme (15%), Malva sylvestris (5%), propolis (2.5%), essential oils: Scot’s pine (0.055%), Eucalyptus radiata (0.046%), red thyme (0.023%), Eucalyptus globulus (0.023%), peppermint (0.023%).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping