info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Philips Avent 2 Replacements Straw

Çmimi:950.00 L

Pjesë zëvëndësuese për shishet Philips Avent Straw

Stock: Ka stok

SKU: AVE0161
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 copë

Mosha

Suitable For

Përshkrimi

Set zëvëndësues për shishet Philips Avent Straë Cups.
Kutia përmban 2 sete zëvëndësuese:
– një set 9 m+;
– një set 12 m+.

Seti është perfekt për personat që kanë humbur pipëzën e shishes së vjetër apo dhe për ata që thjesht për arsye higjienike duan ta ndërrojnë.
Përdoret për shishe 200 ml dhe 300 ml.
Për shishet 200 ml pipëza duhet të shkurtohet me gërshërë 3 cm.

Mund të lahen në pjatalarëse.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping