info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Thermo Rapid

Çmimi:4,500.00 L

Ngrohës NUK për shishet e biberonave

SKU: NUK139
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

1 copë

Suitable For

,

Përshkrimi

Fëmijëve të vegjël u nevojiten disa vakte ushqimore në ditë.
Nëpërmjet ngrohësit të biberonave NUK ju jeni të përgatitur për të ngrohur dhe përgatitur ushqimin tuaj në çdo moment të ditës.
Nevojiten rreth 3-4 minuta për të ngrohur një sasi qumështi prej rreth 240 ml.
Koha e ngrohjes varion nga lloji i ushqimit që do ngrohni dhe nga sasia e ujit që keni hedhur në pajisje.
Në momentin që është arritur temperatura e nevojshme për ngrohjen, fiket automatiksht.

Praktik në përdorim.