info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Set ushqimi

Çmimi:1,500.00 L

Set trajnues për ushqyerjen individuale të fëmijëve tuaj

Stock: Ka stok

SKU: NUK014
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Material

Mosha

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Seti përmban: një lugë, një pirun dhe një thikë, prej çeliku që nuk ndryshket.
Të përshtatshme për tu larë në lavastovilje.

Vetitë:
-të dizenjuara specifikisht për duart dhe gojën e vogël të fëmijëve tuaj;
-mbahen lehtësisht nga fëmijët;
-të sigurta.
Të përshtatshme për fëmijë mbi 18 muajsh.
Të disponueshme në ngjyrë blu.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso