[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

lugë

Showing all 16 results

Nuvita Weaning Set 6M+(1491)

Set ushqimi për fëmijë nga 6 muaj në dy ngjyra të ndryshme
3,490.00 L
Përzgjidhni mundësi

Nuvita Set ushqimi për udhëtim 6M+ (8477)

Set me lugë dhe pirun për udhëtim për bebe nga 6 muaj
860.00 L
Shtoje në shportë

Reer Baby Spoon with Temperature Indication

Lugë për ushqyerjen e foshnjeve me indikator temperature Paketim x 3 lugë
680.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Softly Spoon 6 M+

Lugë silikoni për bebe 6 muaj +
570.00 L
Përzgjidhni mundësi

TOMMEE TIPPEE AEROPLANE SPOONS 4M+

Set me 2 lugë ushqimi në formë aeroplani, të cilat e bejnë ushqyerjen e fëmijës argëtuese
800.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tommee Tippee Essentials Feeding Spoons 6M+

Set me 6 lugë të përshtatshme për fëmijë mbi 6 muaj
250.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Soft-Grip Spoon and Fork 12 m +

Set me lugë dhe pirun i përshtatshëm për t’u përdorur nga fëmijë mbi 12 muaj.
660.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Soft-Tip Spoons 4 m+

Lugë fleksible për ushqyerjen e fëmijës. Paketim me 2 copë
550.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Soft-Tip Spoons 4 m+

Lugë fleksible për ushqyerjen e fëmijës. Paketim me 4 copë
650.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Twistshake Feeding Spoon Set 4m+

Set me 2 lugë të përshtatshme për fëmijë mbi 4 muaj. Paketim me 2 lugë
950.00 L 570.00 L -40%
Përzgjidhni mundësi

NUK Lugë plastike

Lugë ushqyese plastike për fëmijë mbi 6 muaj Paketim x 2 lugë
600.00 L
Shtoje në shportë

NUK Lugë silikoni

Lugë ushqyese silikoni për fëmijë mbi 4 muaj Paketim x 2 lugë
800.00 L
Shtoje në shportë

NUK Set ushqimi

Set trajnues për ushqyerjen individuale të fëmijëve tuaj
1,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Twistshake Feeding Spoon 4m+

Lugë plastike për ushqyerjen e bebeve mbi 4 muajsh Paketim me 3 lugë
970.00 L 582.00 L -40%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-40%

Twistshake Cutlery Learning Set 12m+

Set me lugë, pirun dhe thikë i përshtatshëm për t'u përdorur nga fëmijë mbi 12 muaj
1,800.00 L 1,080.00 L -40%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-40%

Twistshake Learn Cutlery Set 6m+

Set me lugë, pirunj dhe thikë për fëmijë mbi 6 muaj
970.00 L 582.00 L -40%
Përzgjidhni mundësi