info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Set për higjenën orale të fëmijëve

Çmimi:700.00 L

Set trajnues për higjienën e dhëmbëve të parë të fëmijës

Stock: Ka stok

SKU: NUK072
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

2 furça

Material

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Mësoni fëmijën tuaj të kujdeset për higjienën orale sa më shpejt të jetë e mundur, madje dhe pa dalë dhëmbët e parë.
Nëse prindërit u mësojnë fëmijëve rëndësinë e higjienës orale që në fillim, dhëmbët e tyre do jenë të shëndetshëm dhe të fortë.

Ky set mëson hap pas hapi fëmijët tuaj sesi të pastrojnë mishrat e dhëmbëve.
Përmban:
-furçën dhe masazhuesin për dhëmbët NUK;
-furçën dentare NUK.

Qetëson irritimet, masazhon mishrat e dhëmbëve dhe i pastron ato.
Nuk rrëshket nga dora dhe ka një unazë mbrojtëse që nuk lejon të futet më thellë seç duhet në gojën e fëmijëve.