info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Pompë gjiri manuale Jolie

Çmimi:5,000.00 L

Pompë manuale për gjirin

Stock: Ka stok

SKU: NUK140
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Suitable For

Përshkrimi

Jeta e nënave të reja është tepër aktive dhe e mbushur me aktivitete, sidomos për nënat që janë dhe në punë. Për këtë arsye ato nuk janë gjithmonë pranë fëmijëve të tyre dhe gjidhënia nuk është gjithmonë e mundur. Për të mos i mohuar fëmijës qumështin e gjirit vjen në ndihmë pompa manuale e gjirit NUK.

Karakteristikat e pompës:
-efiçente-prania e një koke te butë prej silikoni stimulon daljen e qumështit të gjirit;
-e butë-koka prej silikoni le një ndjesi të këndshme në lëkurë;
-e lehtë në përdorim-presioni që ushtrohet tek doreza e pompës varion. Sa më shumë presion të ushtroni aq më e fortë do jetë thithja. Doreza është ergonomike dhe tepër e butë;
-praktike-të gjitha pjesët mund të çmontohen dhe të lahen veç e veç.