info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Kruajtëse dhëmbësh për fëmijë

Çmimi:700.00 L

Stik ftohës që qetëson irritimin dhe kruarjen e dhëmbëve tek bebet mbi 3 muaj
Paketim x 1 stik

Stock: Ka stok

SKU: 002625
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Material

Mosha

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Dalja e dhëmbëve mund të jetë një proçes i vështirë për një pjesë të bebeve.
Mishrat e dhëmbëve fillojnë të acarohen dhe të kruhen.
Për këtë arsye, ata kanë nevojë për një produkt që të qetësojë irritimet dhe të lehtësojë sadopak këtë proçes.

Stiku freskues NUK është një zgjidhje e shpejtë, efikase dhe e thjeshtë për të qetësuar problematikat që lidhen me mishrat e dhëmbëve.

Karakteristikat:
-Mund të arrijë në të gjitha zonat e gojës;
-koka e stikut është e ftohtë dhe lë një ndjesi freskuese në gojë;
-e thjeshtë në përdorim: vendoseni tek zona ku keni dhimbje dhe masazhojeni butësisht për pak minuta;
-i testuar dermatologjikisht: pH neutral dhe pa BPA;
-i dizenjuar për t’u mbajtur nga të rriturit.

Përpara përdorimit zjejeni ose lani stikun me ujë të nxehtë dhe më pas vendoseni në frigorifer për disa minuta. Mos e vendosni në ngrirje.
Duhet të përdoret gjithmonë nga një i rritur.
Mos ua lini në dorë fëmijëve tuaj.