info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Kruajtëse dhëmbësh

Çmimi:1,000.00 L

Kruajtëse dhëmbësh me shumë funksione për fëmijët mbi 3 muajsh
Paketim x 1 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK164
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Mosha

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Kruajtësja e dhëmbëve me disa funksione e NUK-ut ka për qëllim:
-të pakësojë dhimbjen dhe irritimin e mishrave të dhëmbëve gjatë periudhës së daljes së dhëmbëve;
-të shërbejë si lodër dhe të nxisë dëshirën e fëmijëve tuaj për të luajtur.

Ka një teksturë me reliev, e nevojshme për të pakësuar irritimet e mishrave të dhëmbëve.
Dizajn unik, i përfituar nga kombinimi i ngjyrës së bardhë me atë blu, për të nxitur kureshtjen e fëmijëve tuaj.
Kruajtësja e dhëmbëve është prej materiali sintetik, me cilësi të lartë.
Nuk përmban BPA.
I përshtatshëm për fëmijë mbi 3 muajsh.