info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Kontenitor për qumështin pluhur dhe ushqimet

Çmimi:700.00 L

Kontenitor që ruan dhe ndihmon në transportimin më të lehtë të qumështit pluhur dhe ushqimeve
Paketim x 3 kontenitorë

Stock: Ka stok

SKU: NUK236
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

3 copë

Suitable For

,

Përshkrimi

Në rastet kur gjidhënia nuk është e mundur nënat ushqejnë fëmijët me qumësht formule. Përgatitja e qumështit formulë kërkon kombinime të ujit dhe qumështit pluhur në sasi të mirëpërcaktuara.
Nëse nënat nuk janë në shtëpi apo nëse dikush tjetër do përgatisë qumështin formulë dhe nuk ka me vete kutinë e qumështit pluhur për të parë raportet e duhura, ju vjen në ndihmë NUK Milk Powder Dispenser.

Është një produkt i cili përmban 3 kontenitorë, me vëllim specifik, në të cilët mund të ruani qumështin pluhur.
Ai është i pajisur dhe më një kapak i cili mundëson kalimin e qumështit pluhur nga kontenitori në shishen e biberonit, pa humbje.
Kontenitorët mund të përdoren dhe për të ruajtur puretë ose ushqimet e tjera të fëmijëve.

Larja bëhet me lehtësi. Mund të vendoset në lavastovilje, mund të zihet ose mund të vendoset në mikrovalë.
Pa BPA.