info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Kokë ndërruese për gotat

Çmimi:300.00 L

Kokë ndërruese silikoni për gotat First Choise dhe Active Cup
Paketim x 1 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK041
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Material

Suitable For

,

Përshkrimi

Rritja e bebeve tuaja nënkupton dhe rritjen e kërkesave të tyre.
Kalohet nga shishja e biberonit tek gotat, të cilat mundësojnë pirjen pa ndihmën tuaj.
Koka e biberonit Spout është tepër e butë dhe nuk rrjedh.
Materiali i përdorur është silikon i butë, me shije neutrale, rezistent ndaj nxehtësisë dhe pa BPA apo substanca të tjera të dëmshme.
I prodhuar nëpërmjet një sistemi “Air System” që mundëson pakësimin e presionit në shishe dhe si rrjedhojë ndihmon në pakësimin e kolikave.
Vendoset me lehtësi.
I përshtatshëm për gotat Firts Choice dhe Active Cup.