info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Kapëse për biberonat gënjeshtarë

Çmimi:800.00 L

Kapëse për biberonat gënjeshtarë me Winnie the Pooh

Stock: Ka stok

SKU: NUK025
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Mosha

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Kapësit e biberonave gënjeshtarë janë tepër praktikë dhe të nevojshëm pasi nuk lejojnë që biberonat gënjeshtarë të bien në tokë.
Kapësja e biberonit gënjeshtar kapet tek rrobat e fëmijëve, kurse pjesa fundore e zinxhirit vendoset te biberoni gënjeshtar.
Është i përbërë nga një material sintetik, tepër rezistent, kundër ujit dhe i pranishëm në disa modele.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso