info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Kapëse biberoni rrens

Çmimi:800.00 L

Kapëse për biberonat rrens, me dizajne të ndryshme
Paketim x 1 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK175
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Material

Mosha

, , ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Kapëset e biberonave rrens janë tepër të nevojshme pasi pengojnë që biberoni rrens të bjerë në tokë.
Janë tepër të lehta për tu përdorur: njëra anë kapet tek rrobat, kurse ana tjetër tek biberoni rrens.
Kapëset e biberonit janë prej materiali sintetik të një cilësie të lartë dhe janë të disponueshme në tre dizajne të ndryshme.
Të përshtatshëm për biberonat rrens me “unazë”.
Pa BPA.
Plotëson standartet Europiane të cilësisë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso