info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

NUK Guaske silikoni

Çmimi:1,800.00 L 1,620.00 L -10%

Guaske silikoni për mbledhjen e qumështit të gjirit
Paketim x 2 copë

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 copë

Material

Suitable For

Përshkrimi

Ushqyerja me gji është dhurata më e mirë që nëna mund ti japë fëmijës së saj.
Pavarësisht se është një proçes natyral, nuk është kurrsesi i lehtë, madje shpeshherë mund të jetë dhe problematik.
Kokat e gjoksit mund të çahen, mund të irritohen dhe gjidhënia të bëhet e dhimbshme.

Guaskat prej silikoni NUK, ndihmojnë në shërimin e kokave të gjoksit dhe shmangin kontaktin me rrobat, që shpeshherë rezulton i dhimbshëm.
Kanë një formë specifike, që mundëson përshtatjen totale me kokat e gjoksit.
Në guaskën prej silikoni janë të pranishme dhe disa vrima që lejojnë ajrosjen e lëkurës.
Nuk lejojnë që të humbase asnjë pikë nga qumështi i gjirit.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping