info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Gërsherë për fëmijë

Çmimi:550.00 L

Gërshërë e sigurt për prerjen e thonjve të fëmijës

Stock: Ka stok

SKU: NUK089
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Material

Mosha

, , ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Gërshërët NUK janë zgjedhja e duhur për të prerë thonjtë e të vegjëlve tuaj.
Kanë majë rrumbullake prej çeliku, dhe pjesë fundore mbajtëse të veshur, me qëllim që të mos rrëshqasë nga dora.
Gërshërët janë të pajisura me një kapak sintetik, çka i bën ato tepër të sigurta.

Të disponueshme në ngjyrë:
-rozë;
-jeshile;
-gri;
-blu.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso